Ми Вконтакті

Огляди

Вибираємо літак для 3D пілотажу

Як вибрати 3D літак? Що таке 3D пілотаж? На що зважати в першу чергу? 

Якщо ви бажаєте відчути справжній драйв від авіамоделей на радіоуправлінні, тоді 3D літак – це те, що Вам потрібно. Звичайно, літати в режимі 3D на будь-якій моделі не вдасться, для цього потрібна специфічна модель літака, спеціально для цих цілей. 

 

Детальніше


Himoto Desert Trophy Truck - універсальний монстр трак

Хочете особливих відчуттів від керування RC моделей? Тоді Himoto Desert Trophy Truck - це саме для Вас.

Представляємо Вашій увазі радіокерований позашляховик Himoto DESERT TROPHY X10 1/10 4WD 2.4GHz RTR - Hi4203 – це НОВИНКА від світового лідера RC моделей Himoto. Машинка призначена для покатушок по будь-яким трасам і може подолати різноманітні перешкоди.

 

Детальніше


Колекторний VS Безколекторний двигуни RC моделей

Нас часто запитують, чому машинка зовні одна і та ж, а ціни такі різні! Відповідь дуже проста. Різниця полягає в тому, що дві одинакові радіокеровані моделі укомплектовані різними електродвигунами: колекторним та безколекторним.

У чому ж суттєва відмінність між такими моделями, і чи варто платити більше? Давайте детальніше розглянемо особливості кожного мотору окремо.

 

Детальніше


Експлуатація та зберігання літій-полімерних акумуляторів

Для того, щоб Ваша RC модель довго для Вас послужила, необхідно обов’язково дотримуватись деяких елементарних правил експлуатації та зберігання акумулятора.

Якщо у Вас модель на радіоуправлінні живиться від LiPo акумулятора, тоді запам’ятайте декілька простих принципів, які продовжать термін експлуатації батареї та збережуть Вас та Вашу іграшку від небажаних нещасних випадків.

 

Детальніше