Ми Вконтакті

Про нас

- Саша, ти більше хочеш хлопчика чи дівчинку? 

- Звісно хлопчика! 

- А чому? 

- Радіокерований літак хочу! 

Пригадався от такий анекдот із соцмережі. Як бачите, не важливо, скільки чоловіку років : 5, 15, 25, 45…Подаруйте йому радіокерований літак, і його щастю не буде меж.Радіокеровані моделі – генератор розваг, котрий приносить незабутні враження як дітям, так і дорослим. 

Моделі на радіоуправліннірозвивають логічне мислення,підвищують реакцію, привчають до контролю скорості, виховують уважність та заставляють приймати самостійно рішення, тим самим покращують розвиток дитини.  Ваша дитина частіше буде бувати на вулиці, займатись активним відпочинком, більше рухатись та цікавитись чимось новим. Погодьтесь, все це актуально для сучасних дітей, котрі «зависають» перед моніторами комп'ютерів та ґаджетів. Варто сказати, що така іграшка забезпечить дитині такі враження, котрі ні одна сучасна комп’ютерна гра дати не зможе. І зовсім не дивує й те, що батьки купляють радіокеровані моделі не тільки для своїх дітей, але й для себе. 

Магазин «ЗАРЯД»  сучасних радіокерованих моделей та техніки – це цілий комплекс переваг для клієнтів. 

- У нас велика колекція високоякісних RCмоделей та техніки. 

- Ми здійснюємо продаж товару від кращих виробників. 

- У випадку, якщо ваша улюблена модель зламається, ви зможете купити у нашому магазині різноманітні запчастини. 

- Здійснюємо ремонт та обслуговування радіокерованих моделей, налаштування двигунів, підбір необхідних компонентів, аксесуарів та запчастин. 

- Також магазин радіокерованих моделей «ЗАРЯД» періодично відвідує презентації нових колекцій RCмоделей за кордоном , влаштовує проведення змагань, катанню на радіокерованих машин та інші масові заходи , що дозволяють більш детально ознайомитись з цим цікавим видом хобі. 

- Якщо у вас виникають питання, ви завжди можете звернутись до працівників інтернет магазина. Наші працівники завжди готові допомогти, проконсультувати, надати корисну інформацію, розповісти про особливості та характеристику тієї чи іншої моделі на пульті радіоуправління. 

На ринку ми лиш з 2012 року. Проте за цей час уже є звичайний (офлайн) магазини та інтернет магазин. 

Основний магазин відкрився 18.02.2013 у місті Івано-Франківськ за адресою вул. Незалежності 97. ( біля кінотеатру "Космос") 

Інтернет магазин працює по Україні. 

Завжди раді Вас бачити!